LUMAR

Private Label

PRIVATE LABEL

Nasze receptury,
marka klienta

Private label, czyli rozwój marki własnej klienta, to ważna część naszego biznesu, którą realizujemy nie tylko dla sieci handlowych, ale również dla dystrybutorów i innych klientów w kanale B2B.

 

KNOW-HOW

Odpowiadamy na
potrzeby rynku

Wykorzystując nasze know-how i wieloletnie doświadczenie produkcyjne, a także znajomość trendów na rynku słodyczy, oferujemy kompleksowe usługi rozwoju i produkcji asortymentu na zlecenie. Mogą to być usługi rozwoju całkowicie nowych produktów lub produkcja według naszych sprawdzonych receptur, gotowych do wdrożenia.

Jednocześnie jesteśmy otwarci na doświadczenia naszych klientów. Rozumiemy, że sukces zależy od elastycznej odpowiedzi na potrzeby rynku, a oparta na życzliwości i pełnym zaangażowaniu praca zespołowa przynosi pomysły i rozwiązania, które mają szansę na budowanie wartości dla klienta i konsumenta.

Naszą mocną stroną są również ugruntowane relacje biznesowe z wieloma regionalnymi oraz globalnymi dostawcami surowców, co pozwala nam być na bieżąco z trendami i nowinkami rynkowymi w branży słodyczy.

KNOW-HOW

Sprawdzone rozwiązania
technologiczne

Dzięki bezpośrednim kontaktom z producentami opakowań, mamy dostęp do sprawdzonych rozwiązań technologicznych i możemy zapewnić szerokie możliwości pakowania produktów, a także doradzać naszym klientom najlepsze dla nich rozwiązania, w ramach ich założonego budżetu.

Wiele lat doświadczenia, jak również kilkaset wdrożonych projektów, zarówno własnych, jak i dedykowanych, nauczyło nas nie tylko lepiej realizować potrzeby klientów, ale także dotrzymywać uzgodnionych terminów, cały czas zachowując elastyczność i otwartość na sugestie naszych partnerów.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami, w celu zapoznania się z naszą ofertą

PPHU LUMAR Lucjan Walkowicz

ul. Słoneczna 11
46-220 Byczyna; POLSKA
NIP: 751 000 1427

info@lumar.pl

+48 77 407 27 27

Dział handlowy

Dział zakupów